Proszę czekać
Baza wiedzy 
Szukaj w Bazie wiedzy:
Nasze serwery

Wszystkie usługi hostingowe portalu ADRESUJ.COM świadczymy w oparciu o nowoczesne serwery w Data Center zlokalizowanym w Chicago, na terytorium USA. Nasze serwery mają zapewniony Back-up danych, są całodobowo chronione i mają najnowsze zabezpieczenia antypożarowe (bez użycia wody). Aby zapewnić taką samą prędkość uploadu jak i downloadu, infrastruktura serwerowni opiera się na symetrycznym łączu o przepustowości 100 Mbps. Serwery połączone są z zewnętrzną siecią routerami brzegowymi Juniper oraz switchami Cisco i Juniper.

Nasza sieć korzysta z technologii BGP i połączona jest z zewnętrzną siecią poprzez przełączniki i routery Juniper i Cisco.

Kilka fotografii z naszego Data Center:

Data Center Kable z serwerów Generatory Podłączenia elektryczne Szafy serwerów
206/207
  
Wewnątrz Racka Inżynier w pracy Punkt wejścia do sieci Pokój serwerowni Tzw. Tack Room
Aktualności
01.01.2011
Zespół ADRESUJ.COM życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2011! Jednocześnie informujemy, że z powodu zwiększenia stawki VAT do 23 % ceny w modułach płatności zostały zaktualizowane wg.nowych przepisów; ceny w cenniku zostaną uzupełnione wkrótce.
05.10.2011
Załoga ADRESUJ.COM SLAM RACING startuje w prestiżowych regatach Pucharu Świata na Bermudach - Bermuda Gold Cup. Jest to dopiero drugi start Polaków w 103-letniej historii regat, na liście startowej pojawiła sie sama czołówka żeglarzy naszego globu - wielokrotni Mistrzowie Olimpijscy i Świata. Start polskiej załogi ADRESUJ.COM SLAM RACING to olbrzymia nobilitacja. Więcej informacji na onet.pl i eurosport.pl:
sport.onet.pl
eurosport.pl
3-24.07.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM prowadzi obługę medialną Gdynia Sailing Days - cyklu regat, min.Mistrzostw Europy,Pucharu Świata,Mistrzostw Polski. Zapraszamy na stronę: gdyniasailingdays.org
12.07.2010
ADRESUJ.COM Sailing Team został Mistrzem Polski w żeglarskiej klasie 505!!! Gratulujemy!
Więcej informacji: sport.trojmiasto.pl
20.06.2010
Polish Match Tour / ADRESUJ.COM Sailing Team zajął 5 miejsce w regatach Pucharu Świata w Match Racingu - Estonia Open Match Race
Więcej informacji:
* zagle.com.pl
* sails.pl
31.05.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM z radością współorganizowała IV Regaty - Memoriał Kpt.Jacka Pawluka.
Więcej informacji http://memorialjacka.pl