Proszę czekać
Podpis elektroniczny 
Zapoznaj się z ofertą poniżej
Certyfikat kwalifikowany 
Certyfikaty kwalifikowane sa nięzbedne w kontaktach z ZUS, przy przesyłaniu dokumentów przez internet. Od 1 maja 2008 r. wszystkie urzędy administracji publicznej zostały zobowiązane do przyjmowania dokumentow drogą elektroniczna. Do korzystania z podpisu elektronicznego konieczne jest posiadanie zestawu, ktory składa się z certyfikatu kwalifikowanego, karty kryptograficznej, czytnika kart kryptograficznych oraz oprogramowania. Zestaw ten możesz zamówić w naszej firmie.
Cena 245.00 pln
Ważność licencji 12 miesięcy
Odnowienie licencji 199.00 pln
Zamów teraz!

Aktualności
01.01.2011
Zespół ADRESUJ.COM życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2011! Jednocześnie informujemy, że z powodu zwiększenia stawki VAT do 23 % ceny w modułach płatności zostały zaktualizowane wg.nowych przepisów; ceny w cenniku zostaną uzupełnione wkrótce.
05.10.2011
Załoga ADRESUJ.COM SLAM RACING startuje w prestiżowych regatach Pucharu Świata na Bermudach - Bermuda Gold Cup. Jest to dopiero drugi start Polaków w 103-letniej historii regat, na liście startowej pojawiła sie sama czołówka żeglarzy naszego globu - wielokrotni Mistrzowie Olimpijscy i Świata. Start polskiej załogi ADRESUJ.COM SLAM RACING to olbrzymia nobilitacja. Więcej informacji na onet.pl i eurosport.pl:
sport.onet.pl
eurosport.pl
3-24.07.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM prowadzi obługę medialną Gdynia Sailing Days - cyklu regat, min.Mistrzostw Europy,Pucharu Świata,Mistrzostw Polski. Zapraszamy na stronę: gdyniasailingdays.org
12.07.2010
ADRESUJ.COM Sailing Team został Mistrzem Polski w żeglarskiej klasie 505!!! Gratulujemy!
Więcej informacji: sport.trojmiasto.pl
20.06.2010
Polish Match Tour / ADRESUJ.COM Sailing Team zajął 5 miejsce w regatach Pucharu Świata w Match Racingu - Estonia Open Match Race
Więcej informacji:
* zagle.com.pl
* sails.pl
31.05.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM z radością współorganizowała IV Regaty - Memoriał Kpt.Jacka Pawluka.
Więcej informacji http://memorialjacka.pl